banan webhosting

Concept

MTV-3125 MIKROVLNNÁ TROUBA VESTAVNÁ 25 L

Popis produktu:

Pořiďte si mikrovlnnou troubu Concept vhodnou pro celou Vaši rodinu včetně těch nejmenších členů. Obzvláště pak oceníte praktickou úpravu nerezu proti otiskům prstů a dětskou pojistku.

Důvody, proč se rozhodnout právě pro vestavnou mikrovlnnou troubu Concept MTV-3125:

  1. Vzhledem k velkému vnitřnímuobjemu 25 lnemusíte přemýšlet o tom, které jídlo na ohřev nebo rozmrazení můžete do této mikrovlnné trouby vložit.
  2. Atraktivní design je doplněn o prvek, díky kterému nemusíte mikrovlnnou troubu MTV 3125 čistit pokaždé, když na ni sáhnete. Nerezový materiál je nastříkánspeciálním lakem pro snížení viditelnosti otisků prstů. Nerezový je také interiér mikrovlnné trouby.
  3. 8 přednastavených programůVám umožní např. uvařit brambory nebo upéct pizzu.
  4. Možnostkombinovaného vaření, tedy kombinace grilu a mikrovlného vaření, Vám nabídne mnoho možností, jak chutně připravit pokrmy.
  5. Rozmrazováníje dnes již velice rychlou záležitostí. Stačí zadat hmotnost rozmrazovaného pokrmu a ostatní potřebné už vykoná mikrovlnná trouba.
  6. Dětská pojistkazabrání Vašemu dítěti, aby spustilo ohřev bez Vašeho dohledu.
  7. Vícefázové vařeníje vhodné především pro pokrmy, které potřebují více fází (kombinace prudkého a mírného vaření nebo např. nejdříve rozmrazení a následné vaření).
  8. Rozšířená zárukaCONCEPT GUARANTEE
Cena:5990.00
Dostupnost:Skladem